Realizacje

Nasze realizacje

Elektrownie

Prezentujemy naszą kolejną elektrownię fotowoltaiczną. Tym razem w nietypowym zakątku Miłosna k/Lubina.

Koło Szprotawy, w wiosce Dzikowice nasi klienci cieszą się elektrownią fotowoltaiczną która dostarcza energii ze słońca nowemu elektrycznemu kotłowi. W ten sposób ogrzewa się dom oraz mamy ciepłą wodę użytkową. Tradycyjnie życzymy naszym klientom dużo słonecznych dni.

W położonym w lasach sosnowych Świętoszowie, który urzeka przyrodą latem i zimą, wykonaliśmy kolejną elektrownię fotowoltaiczną. Życzymy naszym klientom wielu słonecznych dni.

Ręczyn to niezwykle malownicze klimaty z przepięknym zalewem. Tutaj ponownie wykonaliśmy elektrownię fotowoltaiczną. Nasze OZE będzie pracować na pożytek przemiłych gospodarzy.

Przychowa to miejscowość koło Ścinawy. Tutaj w cichej i bardzo ładnej okolicy nasze OZE, na bazie pompy ciepła ALPHA INNOTEC, będzie pracować dla przemiłych klientów.

Następna elektrownia PV naszego wykonania. Tym razem na gruncie, zainstalowana w Bukowinie Bobrzańskiej. Sympatycznej klientce życzymy samych słonecznych.

Nasze realizacje

Pompy ciepła

W miejscowości Bożnów, koło Żagania, zamontowaliśmy pompę ciepła i zadbaliśmy o wodę. Naszemu klientowi życzymy wspaniałych lat w nowo wybudowanym domu.

W cichym zakątku Siodło koło Żar, wykonaliśmy montaż centralnego ogrzewania na bazie powietrznej pompy ciepła ALPHA INNOTEC i rekuperacji z rekuperatorem AERIS.

Naszej przesympatycznej klientce życzymy zadowolenia i długoletniego użytkowania przez najbliższe kilkadziesiąt lat.